+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Опалення не закінчується за дверима будинку

 

Компанія-виробник одягу з Бостона (США) під назвою Ministry of Supply вирішила забезпечувати людей опаленням і за межами будинку. Для цього вона винайшла розумну опалювальну куртку.

За словами представників Ministry of Supply, вони задумалися, чому люди мають можливість за допомогою розумних термостатів задавати комфортну температуру в різних приміщеннях свого будинку, але при цьому змушені терпіти незручності в холодну погоду на вулиці?

Рішенням цього завдання стала розумна куртка Mercury, створена компанією. Куртка виконана з поліестеру і поліуретану, вона водонепроникна, вітрозахисна, не вбирає сторонні запахи. А головне – усередині неї встановлені нагрівальні елементи з вуглецевого волокна вагою не більше 100 г, які почнуть «опалювати» вас, коли ви її одягнете. При цьому куртка має вбудовану програму, що реагує на температуру тіла користувача, і на те, в якому темпі він рухається, щоб створити йому максимально комфортні умови.

Для цього використовуються вбудовані акселерометр і датчик температури тіла, тому температура всередині куртки автоматично змінюється в залежності від того, чи хочете ви прискоритися, або, наприклад, зупинитися.

До речі, куртка обігріває вас не тільки зсередини – вона має кишені і каптур, що підігріваються. Окремо відзначимо, що вона придатна для прання в пральній машині (передбачається, що користувач попередньо отримає акумулятор). А ємності акумулятора вистачає для «опалення» користувача протягом 4,5 години при максимальній продуктивності або протягом цілого тижня – при економному його використанні.

Щоб живити Mercury використовується акумулятор на 10 000 мА * ч, що має USB-роз’єм. Основна перевага «опалювальної» куртки – вона здатна навчатися, отримуючи зворотний зв’язок від свого господаря. Чим більше такого зворотного зв’язку отримує Mercury, тим краще вона буде підтримувати температуру всередині на оптимальному рівні. До речі, можливості її нагрівання дуже великі – аж до 57 ° C!

А управляти курткою можна за допомогою програми для смартфонів. Перші куртки повинні надійти тим, хто зробив попереднє замовлення, вже в листопаді. Ціна 1 куртки Mercury на сьогодні дорівнює $ 195.