+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Газовий конденсаційний котел Bosch Condens 7000i W

 

Компанія Bosch Thermotechnik (Німеччина) представила нову лінійку газових настінних конденсаційних котлів Condens 7000i W.

Теплогенератор поставляється повністю готовим до роботи: він оснащений циркуляційним насосом, триходовим клапаном, розширювальним баком і запобіжним клапаном. Конструкція газового клапана з трубою Вентурі забезпечує широкий діапазон модуляції пальника (від 14 до 100%) і простий перехід на інший тип газу без необхідності покупки спеціальних комплектів переналагодження.

Теплова потужність моделей: від 14 до 42 кВт. У лінійці обладнання є як одноконтурні моделі для приготування ГВП за допомогою бака непрямого нагріву або двоконтурні моделі для приготування ГВП в проточному режимі. Кількість  гарячої води, що готується (при Т = 35 К) – від 10 до 14 л/хв, в залежності від моделі котла. Коефіцієнт використання палива в режимі 40/30 ° C – 108%. Максимальний робочий тиск становить 4 бар. Рівень шуму – нижче 52 дБ (А). Ступінь захисту – IPX4D. Габаритні розміри котла (В × Ш × Г): 840 × 440 × 360 мм. Вага – 43 або 46 кг.
Всі необхідні параметри і функції доступні на панелі управління, що знаходиться спереду під відкидною кришкою. Передбачено використання котла з розумним термостатом EasyControl для віддаленого управління через Інтернет, в якому автоматичне виявлення присутності користувача дозволяє знизити витрати на опалення до 25% (за інформацією виробника).

Передня панель конденсаційного котла – зі скла TitaniumGlass, чорного або білого кольору.

 

Домовласників в Австралії звинуватили в розтраті понад € 842 млн. за літній період внаслідок того, що вони залишають кондиціонери працювати навіть коли нікого немає вдома.

За даними нового дослідження, яке включало в себе список поганих кондиціонерних звичок, 23% австралійців – приблизно 2,3 млн. домоволодінь – залишають свої кондиціонери працювати, коли вдома нікого немає. Згідно з даними, отриманими від 2017 респондентів, в середньому в день безглуздо витрачається електроенергія протягом 4,1 годин. Це виливається в більш ніж 1,3 млрд. австралійських доларів (понад € 842 млн.) або додаткові $ 578 за електрику в квартал на кожне домогосподарство.

В Австралії звичайний спліт кондиціонер споживає близько 5 кВт/год електроенергії, що коштує близько 2,7 центів роботи кондиціонера в хвилину.

Покоління Z (вік від 18 до 22 років) вважається найбільш “злісними порушниками”, тому що залишають кондиціонери працювати в середньому на 5,6 годин в день, коли їх немає вдома. Для порівняння, покоління двотисячних витрачає близько 4 годин в день, покоління X приблизно 3,6 годин, а покоління народжених в період повоєнного демографічного вибуху близько 4,2 годин.

Жінки марно витрачають трохи більше електроенергії під час використання кондиціонера – в середньому 253 хвилини в день, а чоловіки 233 хвилини.

Автори дослідження рекомендують споживачам знизити навантаження на кондиціонери, закриваючи штори і жалюзі вдень, програмуючи термостат на 25ºC, а також зонуванням та використанням таймера виключення кондиціонера в нічний час. Також важливою порадою є належне обслуговування кондиціонера мінімум один раз на рік.