+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

GRUNDFOS оптимізував модельний ряд обладнання для видалення конденсату

06.07.2017

Влітку 2017 р GRUNDFOS перезапустив лінійку насосних установок CONLIFT для відведення конденсату від опалювальної і холодильної техніки.

Тепер власникам житлових будинків і офісних приміщень пропонується тільки універсальна модель CONLIFT1, але є можливість підключити друковану PCB, що подає звуковий сигнал під час аварії. Таке рішення дозволяє зменшити складські об’єми основних замовників GRUNDFOS, так як немає необхідності тримати всі типи установок CONLIFT на складі. Достатньо мати CONLIFT1 і в разі необхідності доповнити установку платою сигналізації, яка підвищить надійність роботи обладнання, дозволяючи уникнути аварійних ситуацій.

Установки CONLIFT1 використовуються для видалення конденсату, який утворюється нижче каналізаційного рівня або не виходить самопливом. Зазвичай обладнання працює в парі з конденсаційним котлом потужністю до 200 кВт, кондиціонером, холодильними системами, випарниками і приладами осушення повітря. Конденсат по спеціальному шлангу подається в резервуар, звідки відкачують в місце зливу.

«Раніше серія включала в себе кілька моделей – від базової з мінімальним набором функцій до вдосконаленої комплектації. Інженери GRUNDFOS прийняли рішення оптимізувати обладнання і створили можливість наповнення базисної комплектації необхідним приладдям, – коментує Катерина Семенова, інженер Департаменту побутового обладнання ТОВ “ГРУНДФОС”. – Так можна встановити аварійну систему контролю в базову комплектацію. Друкована плата PCB дає можливість контролювати роботу устаткування: при досягненні гранично допустимого рівня заповнення установки елемент подасть сигнал на відключення джерела конденсату або повторний запуск насоса, а також включить звукове сповіщення. Хочу зазначити, що використання CONLIFT 1 із відповідним приладдям повністю покриває застосування установок CONLIFT 2. До того ж, ціна продажу установок з комплектуючими вигідніше до 23% ».

Автоматика активізується поплавковими вимикачами, які контролюють рівень рідини в резервуарі. Їх особлива конструкція захищає мікроперемикачі від випарів з резервуара і корозії. Додатково надійність обладнання забезпечує особливий тип вхідних отворів, що запобігає  утворенню осаду та випарів від котла. Двигун і підшипник захищені від зайвої вологи обертовим манжетним ущільненням. Весь корпус захищений від капель води.

Монтувати CONLIFT1 можна в приміщеннях з будь-якою площею і геометрією – фланець, що обертається на 180  для вибору напрямку відведення конденсату, дозволяє враховувати будь-які архітектурні особливості. Можлива як настінна, так і підлогова установка. Всі вхідні отвори обладнані ізолюючими гермитизаційними втулками діаметром 8 і 10 мм, тому тепер монтажникам не потрібно шукати спеціальні перехідники. Настроюється обладнання за допомогою колеса регулювання положення.