+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Флагманський салон Daikin в Австрії

 

Компанія Daikin відкрила свій перший магазин флагманських моделей кондиціонерів і теплових насосів в Центральній Європі.

Магазин площею 220м², розташований в торговому центрі Shopping City Süd, представляє ряд продукції Daikin в обстановці реальних приміщень. Розташований між Фёзендорф і Вінер-Нойдорф на південь від Відня, торговий центр Shopping City Süd є найбільшим торговим центром Австрії, який налічує понад 300 магазинів.

“Наша нова концепція магазинів охоплює всі відповідні кліматичні рішення в оточенні реальної квартири або будинку – від підвалу і ванної до вітальні і спальні”, – говорить виконавчий директор Daikin Central Europe Карл Лівенс (Carl Lievens).

“У майбутньому зацікавлені клієнти можуть випробувати на собі, як система кондиціонування або опалення Daikin буде виглядати в їхньому будинку і гармонійно вписуватися їх особистий життєвий простір завдяки стриманим і сучасним дизайнерським рішенням”.

Новий флагманський салон з’явився у відповідь на зростаючий попит на професійні системи кондиціонування в австрійських будинках. Новий салон охоплює моделі серій спліт і мульті-спліт, теплові насоси та очищувачі повітря.

“Ринок побутових кондиціонерів в Австрії стрімко зростає, і все більше людей визнають переваги професійної системи кондиціонування в своєму будинку”, – говорить керівник комерційного відділу Daikin Austria Клаус Коллер (Klaus Koller). “Ми переконалися в тому, що багато зацікавлених клієнти після консультації щодо придбання системи кондиціонування залишаються під враженням від обсягу технічної термінології і  складними рішенями, що здаються на перший погляд і вважають, що все це вимагає великого обсягу інвестицій і дорогих робіт з переобладнання. Ми б хотіли розвіяти це хибне уявлення в нашому новому салоні “.

“Клієнт зможе придбати повний пакет обладнання і послуг в нашому магазині. Компанія Daikin керуватиме процесом поставки і монтажу, який виконає сертифікований партнер Daikin. Наша мета в тому, щоб максимум за десять днів з моменту відвідування салону система кондиціонування була повністю зібрана і встановлена ​​нашими партнерами “, – говорить Клаус Коллер (Klaus Koller).

“Ми покладаємо великі надії на нову концепцію магазину. Разом з нашими сертифікованими партнерами ми хочемо оживити і змінити австрійський ринок побутових кліматичних технологій. Австрія є дуже важливим ринком для компанії Daikin “, – додав Карл Лівенс (Carl Lievens).

 

За матеріалами: https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-opens-flagship-store-in-austria/