+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Виставка ISH China & CIHE 2018 підводить підсумки

 

Вигідні можливості на ринку екологічно чистого енергетичного опалення Китаю привели до нових рекордних показників ISH China & CIHE 2018: нові виставкові зони, 10 залів, що розмістилися на площі 116 000 кв. м., і безпрецедентна кількість відвідувачів.

24 травня завершилася Китайська міжнародна виставка систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, санітарної техніки та систем створення комфортного мікроклімату для будинку ISH China & CIHE, яка зарекомендувала себе як провідна торгова платформа Азії в сфері ОВК. У триденному заході, організованому спільно Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd і Beijing B & D Tiger Exhibition Co Ltd, взяли участь 1300 експонентів (в минулому році – 1289). Виставку відвідали 70 202 людей, що на 13,9% більше в порівнянні з 2017 роком, тоді ця цифра становила 61 612 осіб. Успіх виставок попередніх років призвів не тільки до значного зростання числа експонентів, а й до збільшення розмірів їх стендів, в результаті збільшивши площу виставки на 8,6% до 116 000 кв. м.

Зусилля уряду Китаю, спрямовані на поліпшення екологічної обстановки шляхом прискорення переходу від вугілля до електрики і природного газу в зимовий опалювальний період, сприяли зростанню китайського ринку екологічно чистих рішень для опалення. Відображаючи цю тенденцію, в цьому році на виставці були задіяні два додаткових зали для демонстрації енергозберігаючих котлів, котлів з низьким вмістом оксидів азоту в продуктах згоряння і супутніх товарів.

На додаток до великої кількості компаній, що пропонують інноваційні екологічно чисті рішення в області ОВК, були представлені нові зони, що дозволили продемонструвати передові технології з усього світу. Вперше в цьому році на виставці був представлений зарубіжний павільйон, який об’єднав відомі світові компанії з Великобританії, Франції, Німеччини та Італії. Також в рамках виставки було організовано зону водяного насоса, щоб задовольнити зростаючий попит з боку цього сектора галузі. Розширений італійський павільйон вразив відвідувачів всебічною демонстрацією досвіду цієї країни у сфері ОВК – число компаній з Італії, представлених на виставці, збільшилося більш ніж на 60%.

Відгуки учасників
«ISH China & CIHE – найбільша виставка в галузі ОВК в країні і є ідеальним вибором для збільшення нашого впливу. Додатково до політики заміни вугілля на природний газ, що проводиться урядом, ми також активно розвиваємо вітчизняні продуктові лінії. Ми сподіваємося просунути наші нові технології в рамках виставки, що забезпечила хороший потік відвідувачів, серед яких були дистриб’ютори, інжинірингові компанії, газові компанії і державні чиновники. Конденсаційні котли для житлової сфери та комерційні котли з пониженим вмістом азоту є одними з найбільш популярних наших продуктів ».
Пан Eric Xie, керуючий директор BDR Thermea (Tianjin) Co Ltd, Великобританія

«Ми беремо участь в ISH China & CIHE вже шостий рік. Наша компанія спеціалізується на опаленні та інтелектуальних технологіях для будинку. Наші продукти відповідають національній реформі збільшення частки чистої енергії. Через зростання витрат на робочу силу в Китаї, інтелектуальні домашні системи дистанційного керування є ще однією нашою перевагою. Дана виставка має авторитет не тільки в Північному Китаї, я б сказав, що її вплив поширюється на національному рівні, дозволяючи встановлювати різноманітні контакти. Ми отримували запити і від клієнтів наших конкурентів. ISH China & CIHE – ідеальна платформа для компаній, що демонструють свої останні досягнення. Виставка дозволяє вчитися один у одного, переводячи китайські технології ОВК на якісно інший рівень ».
Пан Peter Wang, заступник генерального директора Guangdong Phnix Eco-Energy Solution Ltd, Китай

«Труби – новий напрямок діяльності Honeywell. ISH China & CIHE – це дуже впливова виставка в галузі, і ми вважаємо її ідеальною платформою для нашого дебюту. Результат дуже хороший. Наш стенд постійно переповнений, а персонал – 20 чоловік – дуже зайнятий. Відвідувачі в основному фахівці з сектора ОВК. Багато відвідувачів приємно здивовані, побачивши, що Honeywell пропонує труби. Їх особливо цікавлять наші HDPE-труби для систем очищення повітря і систем ОВК. Виставка пропонує хорошу платформу для встановлення зв’язків з нашими клієнтами ».

Пан Frank Ding, директор по маркетингу операційного центру Honeywell Pipes (Китай), США

«Ми беремо участь у виставці, так як наша компанія добре відома в Європі і Південній Азії, але поки недостатньо представлена на китайському ринку. Наша міжнародна стратегія змінилася, і ми знаємо, що нам потрібно зосередитися на Китаї, оскільки він стає одним з найважливіших світових ринків. Причина, по якій ми вибрали ISH China & CIHE – це міжнародна виставка, в якій беруть участь всі основні світові бренди. Це найважливіша ярмарка в регіоні, яка приваблює клієнтів з усього Китаю, тому у нас є шанс показати всі наші продукти … ».

Пан Stephan Paehler, директор з розвитку бізнесу в Китаї, Stiebel Eltron (Тяньцзінь) Electric Appliance Co Ltd (Китай), Німеччина

«Ця виставка безумовно корисна для постачальників кондиціонерів: тут представлені як всі великі компанії в цій галузі, так і більш дрібні китайські, тому є багато різних варіантів для порівняння. Ми не шукаємо постачальників з конкретної країни, тому участь міжнародних брендів разом з китайськими компаніями корисна для нас. Ми знайшли кілька потенційних компаній, з якими могли б співпрацювати  і зможемо укласти контракти з деякими з них. Ця виставка дуже ефективна і добре організована: ми змогли досягти того, чого хотіли за один день ».

Пан Valishin Farkhad, начальник відділу закупівель KamolotIstiqlol Komakchisi Co Ltd, Узбекистан,

«Це мій перший візит в ISH China & CIHE для пошуку рішень, пов’язаних з системами створення домашнього комфорту, системами очищення повітря, а також з очищенням води і новими енергіями. Моя мета також дізнатися про останні тенденції і в той же час знайти якісних постачальників. На виставці представлено безліч видатних міжнародних та вітчизняних брендів. Німецький павільйон особливо вражає технологічними досягненнями. Я можу більше дізнатися про ринок і зв’язатися з потенційними партнерами для співпраці. В результаті реформи збільшення частки чистої енергії, що проводиться урядом, на виставці представлено досить багато енергозберігаючих та зелених технологій ОВК. Я знову приїду на виставку в наступному році ».

Пан Чжан Сяо Фей, менеджер з маркетингу, HUNDRED Group, Китай