+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Epta купує філіппінського дистриб’ютора

01.07.2017

ІТАЛІЯ: виробник торгової холодильної техніки Epta SpA придбав свого давнього дистриб’ютора в Філіппінах King Richard Shop System.

Придбання дозволить Epta розширити свою безпосередню присутність у Східній Азії, де вона вже діє,  у Китаї, Тайланді, Сінгапурі та Малайзії.

З 20-річним досвідом роботи та персоналом понад 100 чоловік, King Richard Shop System Inc добре відома на Філіппінах компанія для обслуговування та укладання контрактів на комерційне холодильне обладнання.

“Ця операція цілком відповідає цілям зростання, які ми ставимо собі на рік, щоб зміцнити нашу присутність у країнах, що розвиваються, де ми ростемо у відповідності з очікуваннями”, – зазначив голова та виконавчий директор Epta Marco Nocivelli.

Геннаро Джентей, генеральний директор Epta Asia, підсумовує: “Це можливість для обох сторін, яка дозволяє нам бути більш конкурентоспроможними та виступати в якості одного з найсильніших гравців на Філіппінах, здатних запропонувати повний сервіс по всій країні”.

 

Укладання угоди: генеральний директор Epta Asia Gennaro Gentile і Ненсі О Расола, президент / головний виконавчий директор King Richard Shop System.