+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Електрична «тепла підлога» Uponor Comfort E

 

Компанія Uponor, відома своїми системами водяної «теплої підлоги», представила новинку – систему електричного підлогового обігріву Comfort E. Мати поставляються в двох варіантах виконання – з кабелем на полімерній сітці (для укладання під плитку) і з шаром алюмінієвої фольги (під ламінат або паркет ). Підключаються вони до побутової мережі змінного струму 220 В.

Мати на сітці Comfort E MAT відрізняються якісним прошиванням по всій довжині кабелю, легкістю укладання, завдяки самоклейкій поверхні і зручному розвороту рулону, а також характеризуються номінальною потужністю 160 Вт/м2. Типоряд включає мати, розраховані на площу поверхні «теплої підлоги» від 1 до 12 м2.

Мати з алюмінієвою фольгою Comfort E AL-FOIL характеризуються номінальною потужністю 140 Вт/м2, максимальна сила струму – 16 А. Мінімальний радіус вигину кабелів – 30 мм. Максимальна робоча температура становить 90 ° C. Товщина – 2 мм; довжина кабелю – 3 м. Типоряд включає мати, розраховані на площу поверхні «теплої підлоги» від 1 до 10 м2.

Нагрівальні мати призначені для експлуатації в закритих приміщеннях, в поєднанні з кімнатним термостатом і датчиком температури підлоги. Кімнатні термостати дозволяють запрограмувати графік підігріву на весь тиждень, а також бачити статистику електроспоживання.

При укладанні рекомендується дотримуватися відстань не менше 60 мм від проводять струм будівельних деталей (наприклад, водопровідних труб), а також не монтувати їх під меблями або іншими предметами інтер’єру.

Гарантія на вироби – 10 років. Вироблено в Німеччині.