+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Electrolux PROINVERTER: інтелектуальна система управління гарячою водою

 

У 2018 року модельний ряд водонагрівальної техніки Electrolux поповнився сучасною газовою колонкою ProInverter з електронною модуляцією полум’я.

Ексклюзивна система автоматично і миттєво коригує потужність пальника відповідно до зміни потоку води. Технологія Electronic Flame Modulation дозволяє підтримувати задану температуру з точністю до 1 ° C навіть при різкій зміні напору води.

Температура води не зміниться, якщо в сусідній кімнаті відкриють ще один кран. Таким чином, гарячою водою можна одночасно користуватися, наприклад, і у ванній, і на кухні. Прилад стабільно працює при низькому тиску води (0,15 бар) і газу (від 6,8 мбар).

Теплообмінник проточного водонагрівача виконаний з безкисневої міді без домішок олова і свинцю, виготовленої за технологією Oxygen Free. Три витка навколо корпусу і збільшена площа пальника виключають прогорання і передчасний знос теплообмінника, а також збільшують ККД і рівномірність нагріву. Додатковий захист підвищує стійкість теплообмінника до впливу високих температур і подовжує термін його експлуатації.

Ексклюзивний газо-водяний вузол збільшеного розміру гарантує відповідність продуктивності приладу заявленим значенням. Димохід з оцинкованої сталі і колектор відводу димових газів повністю виключають витік чадного газу, видаляючи продукти згоряння в димовідвідний канал. Лопатки відведення газу в колекторі загнуті вгору, перешкоджаючи проникненню димових газів в житлове приміщення. Така конструкція відповідає стандартам якості ЄС.

Багатоступенева система безпеки представлена ​​електронними датчиками контролю відвідних газів, температури води і тяги. Іонізаційний датчик виключає подачу газу при відсутності полум’я. Інтелектуальна система виводить на дисплей інформацію про помилку в разі перевищення граничних параметрів.

Додаткову безпеку забезпечують захисний термостат і гідравлічний запобіжний клапан.

Колонка виконана в сучасному дизайні, має LCD-дисплей з індикацією температури нагріву води, рівня заряду батареї, наявності полум’я і циркуляції води. Продуктивність Electrolux ProInverter – 11 літрів в хвилину, потужність – 22 кіловат. Термін гарантії – 2 роки.