+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Два професійних чемпіонати і кубок України по сантехніці!

 

Триває підготовка до другого фестивалю інсталяторів Install Fest Ukraine 2018, який запланований на 26-28 квітня наступного року. Місце проведення залишається незмінним, а саме – виставковий центр «АККО Інтернешнл» в Києві. Крім традиційних заходів, передбачені нові масштабні змагання, турніри і майстер-класи.

Серед нововведень майбутнього фестивалю – перший Кубок Install Fest в Україні серед монтажників сантехніки, водопроводу і систем водоочистки, а також 1-й Чемпіонат з монтажу та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування Air Conditioning Championship 2018. Крім того, вже традиційно відбудеться 2-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання – Install Battle 2018.

Вперше в цьому році перед Install Fest Ukraine в рамках популяризації Чемпіонату інсталяторів – Install Battle 2018, буде проведено спеціальний промо-тур групою технічних фахівців Асоціації інсталяторів інженерних систем. В рамках туру по всіх великих містах буде проведено ознайомлення з обладнанням чемпіонату, з правилами турніру і іншими особливостями. Це робиться з метою зібрати на чемпіонаті самих підготовлених і кращих інсталяторів України!

Крім цих трьох основних професійних змагань, організатори обіцяють також багато додаткових турнірів і в десятки разів більше призів. Головною нагородою, як і в минулому році, стане професійно обладнаний комерційний легковий автомобіль.

В рамках фестивалю запланована демонстрація новинок майбутнього сезону, виступи експертів відомих брендів з презентаціями продуктів і рішень, майстер-класи.

Організація приїзду учасників з інших регіонів буде проходити за допомогою програми автобусних маршрутів. Детальна програма Install Fest 2018 буде опублікована на початку квітня. У планах організаторів кілька автобусних турів з кожного великого міста України!