+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Для боротьби з інфекційними захворюваннями

 

Щороку епідемія грипу стає головною темою, яка розбурхує суспільство. А адже саме осінньо-зимовий період – це час загострення інфекційних захворювань для людей різного віку, від немовлят до людей похилого віку. Чи знаємо ми, що вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому теплому і нерухомому повітрі, але майже миттєво руйнуються в повітрі прохолодному, вологому і рухомому?

Дитячий лікар Євген Олегович Комаровський (автор популярних книг про дитяче та батьківське здоров’я, творець і керівник медичного центру «Клініка Комаровського» – Клініком) зазначає: «Повітря !!! Вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому теплому і нерухомому повітрі, але майже миттєво руйнуються в повітрі прохолодному, вологому і рухомому. Гуляти можна скільки завгодно. Підчепити вірус під час прогулянки практично нереально. У цьому аспекті, якщо вже ви вийшли погуляти, так не треба показового ходіння в масці по вулицях. Вже краще подихати свіжим повітрям, а маску натягніть перед входом в автобус, офіс або магазин.

Оптимальні параметри повітря в приміщенні – температура близько 20 ° С, вологість 50-70%. Обов’язкове часте й інтенсивне наскрізне провітрювання приміщень. Будь-яка система опалювання сушить повітря. Саме початок опалювального сезону став початком епідемії грипу! Контролюйте вологість! Мийте підлогу! Включайте зволожувачі повітря! Настійно вимагайте зволоження повітря і провітрювання приміщень у дитячих колективах! Краще тепліше одягніться, але не включайте додаткові обігрівачі ».

На підтвердження вищесказаного, наведемо результати досліджень Медичної школи Маунт Сінай в Нью-Йорку, де в 2007 році повідомили, що «розкрили причину сезонного характеру епідемій грипу». Виявилося, що при більш низькій температурі і сухому повітрі патогенність вірусу грипу значно підвищується.

Заради приголомшливого відкриття, довелося перехворіти цілому батальйону морських свинок. Тварин поміщали в різні умови і прийшли до висновку, що, чим вища вологість і температура в приміщенні, тим менше шансів підчепити неприємну хворобу.

У дослідах американські вчені показали, що при низькій вологості 20-35% на грип заражається від 75 до 100% тварин. При 50% вологості спостерігався тільки один випадок зараження, а при 80% – жодного. Таким чином, доведено, що сухе повітря різко посилює заразність вірусу. Тобто, досить в громадських місцях: транспорті, будинках і квартирах збільшити вологість і температуру, то можна буде запобігти епідемії грипу.

Класифікацію відносної вологості повітря для гігієнічних цілей в цілому можна представити таким чином:

  • 20% і нижче – екстремально низька;
  • 30-40% – низька;
  • 40-55% – оптимальна;
  • 60-65% – підвищена;
  • 70-75% – висока;
  • 80% і вище – екстремально висока.


20% і нижче – саме такий рівень вологості в наших будинках, коли починає працювати центральне опалення. Якщо продовжувати не звертати увагу на екологію наших будинків, проблеми зі здоров’ям досягнуть критичної позначки.

«Встановлено, що висока температура в поєднанні з сухим повітрям (вологість до 20%) різко збільшує теплове навантаження організму і викликає ряд порушень його функцій», – наголошується в докторській дисертації Н.М. Шавазі (1995 г.), виконаної при науковому консультуванні академіка РАМН М.М. Володіна. «Фундаментальними дослідженнями доведено, що знижена вологість має визначальне значення в структурі несприятливих екологічних впливів для дітей раннього віку. Цікавим фактом є те, що пік бронхолегеневої захворюваності припадає саме на жаркий період зі зниженою вологістю ».

У численних своїх роботах професор Шавазі довів позитивне значення створення оптимального мікроклімату в палатах для виходжування дітей: оптимальна температура 22-24ºС при відносній вологості 55-60%.

Рішення поруч: зволожувачі та мийки повітря Boneco


Розвиток сучасних технологій дозволяє сьогодні більш простими способами принципово зменшити «шкідливе» навантаження на організм. Творець зволожувачів повітря Boneco, швейцарська компанія Boneco AG, активніше всіх стала вирішувати проблему неякісного повітря в житлових приміщеннях.

Формулу здоров’я вирішують кліматичні прилади, ефективно зволожуючі і очищають повітря в житлових та інших приміщеннях, де людина проводить велику кількість часу. Яким чином настільки компактні прилади виправляють якість повітря?

«Мийки повітря» Boneco W1355A / W2055A / W2055D / W2055DR / W30DI поєднують в собі функції зволоження і очищення повітря (аналогічно очищенню повітря після дощу в природі). При використанні «мийки повітря» відсутня необхідність в додаткових аксесуарах і витратних елементах. Інноваційну систему знезараження води забезпечує іонізуючий срібний стрижень Ionic Silver Stick. Коментарі з приводу використання срібла зайві, так як багатовіковий досвід свідчить про особливі властивості цього металу. Їх основним конструктивним елементом є барабан з комплектом обертових зволожуючих дисків, що мають ребристу поверхню і своєю нижньою частиною занурених у воду. Повітря, що нагнітається вентилятором, обдуває вологі диски і забирає з собою молекули води, а частки пилу залишаються на дисках і змиваються в піддон. Час від часу диски потрібно знімати і мити у ванній або в посудомийній машині (при температурі не вище 45 ° С).

Кліматичні комплекси Boneco 2071 і Boneco H680 забезпечують повну очистку повітря (пил, тютюновий дим, алергени) завдяки багатоступеневою системою фільтрів (HEPA-фільтр, антибактеріальний фільтр і ін.), А також створює і підтримує оптимальну вологість у приміщенні. Передбачена і функція ароматизації.

                 

Традиційні зволожувачі Boneco E2441A працюють за принципом природного, саморегульованого випаровування. Автоматично підтримують комфортну вологість без додаткових пристроїв контролю.

Парові зволожувачі (Boneco S450) використовують принцип кип’ятіння води, видаючи гігієнічно чистий пар. Прилади можна використовувати для інгаляції та ароматерапії. Також ідеальне рішення для оранжерей і зимових садів. Надійні та прості в в експлуатації. Автоматично відключаються при відсутності води.

Ультразвукові зволожувачі Boneco U201A / U7135 / U650 / U700 використовують найпередовіші технології зволоження повітря, дрібнодисперсне аерозольне розпилення води ( «ефект туману»). Забезпечені системами контролю вологості і інтенсивності випаровування. Можливість роботи зі звичайною водопровідною водою завдяки фільтру-картриджу для пом’якшення води.

                             


Може здатися, що для формули здоров’я всієї родини компанія Boneco створила занадто великий набір даних (в нашому випадку – це широкий модельний ряд). Але ж перед нами і чимало завдань: здоров’я дітей, батьків; створення сприятливого клімату для кімнатних рослин; збереження дерев’яних меблів і паркету. І багато-багато об’єктів, яким так потрібні здорові кліматичні умови.