+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Пристрій Daikin для автоматичного очищення фільтра канального кондиціонера названо «допоміжним кліматичним обладнанням року»

 

На щорічній премії британського журналу ACR News отримав нагороду черговий пристрій Daikin.

Через тиждень після тріумфу кондиціонерів Daikin Sky Air A-Series на премії ACR & Heat Pump в Ліверпулі компанія Daikin знову збирає нагороди. На цей раз на щорічній премії британського журналу ACR News 24 січня 2018 року було відзначено пристрій для автоматичного очищення фільтра канального кондиціонера. Пристрій, що вийшов на ринок в 2017 році, скорочує поточні та експлуатаційні витрати і на 20% економить електроенергію.

Пристрій BAE20A_ призначений для щоденної автоматичної очистки фільтрів внутрішніх блоків канальних кондиціонерів FDXM-F3 і FXDQ-A. Він має власний фільтр, механізм переміщення щітки і мішок. Попередження про заповнення пилозбірника відображається на дисплеї, його очищення проводиться будь-яким побутовим пилососом 3-4 рази на рік.

Прилад пропонує очевидну зручність і суттєво економить електроенергію. Проводити очистку вручну досить складно, тому фільтр дуже сильно забруднюється, особливо в комерційних приміщеннях. В результаті знижується теплообмін, компресор для підтримки необхідного рівня продуктивності працює на підвищених частотах, що призводить до зростання енергоспоживання, прискореного зносу, також може знизитися температура холодоагенту.

Знижується рівень комфорту і можливо обмороження випарника. Досвід показав, що використання BAE20A_ дозволяє уникнути перерахованих проблем.