+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Daikin першими випускають побутовий тепловий насос на холодоагенті R32

 

Першопрохідці у використанні холодоагенту R32 в системах кондиціонування компанія Daikin першої представить побутової тепловий насос типу “повітря-вода” на холодоагенті з низьким показником GWP.

Вперше про розробку третього покоління системи Daikin Altherma було оголошено в минулому році. Систему Daikin Altherma 3 починають представляти по всій Європі в модельному ряді систем Bluevolution – продукції з низьким впливом на навколишнє середовище, що працює на холодоагенті R32. Нова система буде представлена ​​потужністю 4, 6 і 8 кВт.

Система Daikin Altherma 3 на холодоагенті R32 забезпечує температури до 65 ° C при високій ефективності і підходить для використання як з підлоговим опаленням, так і з радіаторами.

При сезонній ефективності до A +++, система Altherma 3 може похвалитися показниками COP в 5.1 (при 7 ° C / 35 ° C) і ефективністю виробництва гарячої води до COP в 3.3.

Внутрішні блоки системи Daikin Altherma 3 включають в себе підлоговий блок з вбудованим баком для побутової гарячої води і настінним блоком, який можна поєднувати з окремим баком гарячої води.

Нова система Altherma вже була випущена в деяких європейських країнах.

 

За матеріалами https://www.coolingpost.com