+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Daikin купує розробника холодильних систем на CO2

 

Компанія Daikin купує іспанську компанію Tewis Smart Systems, розробника холодильних систем для роздрібних мереж, що працюють на CO2.

Придбання було скоєно через філію компанії в Іспанії Zanotti SpA. Компанія Tewis є лідером з проектування холодильних систем. Крім свого досвіду з розробки індивідуальних систем управління, компанія Tewis пропонує комплексні енергозберігаючі кліматичні і холодильні рішення. Компанія Tewis була заснована в 2009 році, в ній працює всього 24 людини, а рівень продажів компанії в 2016 році склав € 14.2 млн.

 

Компанія брала участь в декількох перших проектах по установці систем з використанням холодоагентів з низькими показниками GWP (потенціал глобального потепління). Так, зокрема, за останні кілька років компанія Tewis розробила ряд систем охолодження, що працюють на CO2, і встановила довгострокові відносини з ключовими роздрібними мережами Іспанії та Португалії.

Компанія Tewis раніше використовувала компанію Zanotti Smart Solutions, яка також розташована в Валенсії, для виробництва своїх систем, що працюють на CO2 та інших холодоагентах.

Компанія Daikin розглядає дане придбання, як черговий крок на шляху консолідації свого становища на ринку систем охолодження. Компанія і далі буде розвивати філософію Tewis і зробить цей бренд відомим у всьому світі, максимально використовуючи можливості співпраці з іншими підрозділами Daikin. Однією з ключових країн для виходу на міжнародний ринок буде Франція.

 

За матеріалами https://www.coolingpost.com