+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Centurio IQ 2.0: інноваційний водонагрівач з Wi-Fi-управлінням

31.05.2017

Споживачі техніки Electrolux давно звикли до того, що в продукції компанії органічно поєднуються інноваційні інженерні рішення і унікальні технології виробництва. Для надання користувачам ще більшого комфорту і свободи від зовнішніх обставин, в асортиментному портфелі бренду регулярно з’являються нові продукти, які повністю відповідають ритму сучасного життя.

У 2017 році модельний ряд електричних накопичувальних водонагрівачів з баком з нержавіючої сталі поповнився новою моделлю – Centurio IQ 2.0. Це модернізована версія моделі минулого року Centurio IQ з можливістю віддаленого управління по Wi-Fi. Для керування приладом використовується фірмовий додаток Home Comfort: climatic appliances, який доступний для всіх мобільних пристроїв на базі iOS і Android, а також може інтегруватися з системами типу «Розумний будинок» сторонніх розробників. Новинка обладнана USB-роз’ємом для підключення Wi-Fi-донгла, який не входить в базову комплектацію приладу, а купується окремо.

Віддалене управління водонагрівачем здійснюється на базі технології IoT (Internet of Things), яка заснована на використанні хмарного сервера для комунікації між керованим пристроєм і мобільним додатком. Таке рішення дозволяє обходитися без використання додаткового обладнання на зразок контролерів «Розумних будинків». Вся комунікація відбувається за рахунок уже існуючої в будинку WI-FI мережі з доступом до мережі інтернет.

Використання програми дозволяє максимально спростити процес управління приладом. Весь функціонал відображений на екрані мобільного телефону, що дозволяє включати і вимикати прилад, змінювати температуру і потужність нагріву води в один дотик. Крім цього є можливість отримувати повідомлення про помилки, якщо вони з’являються в процесі роботи водонагрівача. За допомогою програми можна контролювати роботу кількох водонагрівальних приладів, встановлених в різних приміщеннях.

Цей додаток дуже зручно використовувати, як на відстані, наприклад, якщо необхідно включити або виключити водонагрівач до моменту повернення додому, так і користуватися ним як пультом дистанційного керування, перебуваючи в безпосередній близькості від приладу.

Крім цього, є можливість об’єднати всі кліматичні прилади Electrolux з можливістю підключення Wi-Fi-донгла в єдину мережу для управління домашнім мікрокліматом. На даний момент ця функція доступна в електричному конвекторі Electrolux Air Gate transformer system і в зволожувачі – екобіокомплексі Electrolux YogaHealthline.

 

За матеріалами: http://www.rusklimat.com/