+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

CAREL в рядах партнерів програми «ГОРИЗОНТ 2020»

06.07.2017

«Горизонт 2020» – найбільша в історії Європейського Союзу програма з досліджень та інновацій з бюджетом близько 80 млрд євро, розрахованим на сім років з 2014 по 2020рр.

Заснована на трьох ключових областях – передовій науці, індустріальному лідерстві  та соціальних викликах, програма об’єднала навколо себе європейські університети, дослідницькі лабораторії, представників бізнесу та приватних дослідників.

Протягом останніх двох років компанія CAREL виступає в ролі партнера одного з напрямків Програми, проекту Diversity. Мета проекту – створити інноваційне хмарне середовище для підтримки сучасних підприємств, які займаються розробкою продуктів і послуг, а також обмінюються знаннями та інформацією як всередині компанії, так і з зовнішнім світом.

«Налагодження партнерських зв’язків серед міжнародних організацій, які відрізняються від нас з точки зору спеціалізації, географії та спрямованості дає нам важливий стимул для росту», – заявив Карло Бертелє, директор з комерційного розвитку відділу проектів і роботи з дилерами ОВКП, – «В рамках цієї групи ми відчуваємо професіоналізм, співпрацю і командний дух, і я з нетерпінням чекаю завершення проекту, щоб побачити конкретні результати наших досліджень».