+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

BTGA формує відділ охолодження

02.07.2017

НІМЕЧЧИНА: провідна німецька Асоціація Будівельних Технологій створила  спеціалізований відділ холодильної техніки, який визнає вимоги та постійно зростаючу важливість галузі.

Bundesindustrieverband Technische Gebäudeausrüstung (BTGA) – це організація, в яку входить вісім  національних асоціацій та близько 500 компаній.

Голова нового відділу BTGA Джон Стігельмейер, керівник відділу технології та розробки компанії Engie Refrigeration GmbH. Вже 18 компаній-учасниць BTGA заявили, що вони активно сприятимуть новому розділу.

У новому відділі розглядаються такі теми, як законодавство щодо стандартизації, охолодження та енергозбереження, а також ініціювання та підтримка дослідницьких проектів.

“BTGA бачить себе як доповнення до існуючої упорядкованої ділянки асоціації”, сказав генеральний директор BTGA Гюнтер Мертц. “Ми звертаємось до великих компаній, які не розглядають холодильні технології відособлено, а в рамках більш складної технології будівництва. Разом з ними ми хочемо активізувати наш контакт з проектантами  та промисловістю “.

На фото: члени правління новим відділом технології холодильної техніки (зліва направо): виконавчий директор Гюнтер Мерц, призначений голова відділу Кальтетехнік Йорн Стигельмейер та президент Герман Спербер