+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Bosch купує італійського виробника систем кондиціонування повітря MTA

27.06. 2017

 

Bosch Thermotechnology оголосила про намір придбати італійського виробника систем кондиціонування MTA SpA. Відповідна угода була підписана в Мілані, Італія, 22 червня 2017 року. Її належить затвердити в європейських антимонопольних органах. Сторони домовилися не розкривати фінансові деталі угоди.

Компанія Bosch, найбільш відома своїм широким асортиментом систем опалення та гарячого водопостачання, вважає, що це придбання зробить її на крок ближче до того, щоб стати постачальником всебічного комплексу рішень для опалення та кондиціонування повітря.

У 2016 році компанія MTA налічувала близько 400 співробітників. Її основні виробничі потужності знаходяться в провінції Падуя в Італії. Шість філій розташовані в Німеччині, Франції, Іспанії, Румунії, США та Австралії. Обсяг продажів компанії в 2016 році склав близько 76 мільйонів євро.

MTA розробляє, виготовляє і реалізує системи опалення, кондиціонування і вентиляції для промислових виробництв і комерційних будівель. В основі великого портфеля продукції лежать чиллерні технології та теплові насоси корисною потужністю до 1,7 MВт.

«Високоефективні системи охолодження, які виробляє MTA, дозволять нам розширити портфель рішень для комерційного і промислового сегментів, а також посилити досвід продажу систем кондиціонування, зокрема в Європі», – сказав Уве Глок (Uwe Glock), голова правління Bosch Thermotechnology. «Таким чином ми зміцнимо ринкову позицію Bosch в якості постачальника промислових і комерційних систем. Ми вже дуже сильні в сегменті потужних опалювальних котлів і комбінованих установок. Разом з MTA ми зробимо наступний важливий крок до того, щоб стати першим універсальним постачальником рішень в сфері опалення та кондиціонування », – додав Глок.

«Завдяки цьому придбанню, MTA з її експертизою в сфері високих технологій і рішень і бездоганною репутацією стане частиною сильної групи. Майбутня організація зможе надати кращі рішення для кожного конкретного завдання. Ми об’єднаємо сильні сторони культур обох компаній, щоб розробляти нові інноваційні продукти », – сказав Маріо Мантегацца (Mario Mantegazza), генеральний директор і співзасновник MTA.

 

За матеріалами: http://www.coolingpost.com/