+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

BONECO W200: чорно-біла класика з інноваційною системою зволоження й очищення повітря

 

Прилади для зволоження повітря вже давно перейшли в статус «життєво важливих», без чого неможливо створити здоровий мікроклімат в будинку. Пропонуємо вашій увазі огляд мийки повітря BONECO W200, яка виконує одночасно три функції: зволожує, очищує і ароматизує повітря, створюючи комфортну обстановку в будь-якому приміщенні.

 

Дизайн

Як і всі інші прилади з асортименту швейцарського бренду BONECO, мийка повітря BONECO W200 виглядає дуже стильно і сучасно. Класична форма корпусу і традиційні для кліматичної техніки чорний і білий кольори ніколи не вийдуть з моди. А якщо додати до цього приємну на дотик матову текстуру пластику і незвичайний графічний орнамент повітрозабірних решіток, то ми отримаємо привабливий у всіх відносинах прилад, який займе гідне місце і в вітальні, і в дитячій кімнаті, і в офісі. Він виглядає дуже гармонійно в будь-якій обстановці.

Наповнення водою

На відміну від більшості інших мийок повітря, в BONECO W200 вода заливається прямо в піддон. Для цього досить зняти верхню частину корпусу, за допомогою зручних ручок збоку, і наповнити піддон водою. Можна користуватися звичайним глечиком, вся ця процедура займе  не більше 2 хвилин.

Інноваційна 3D-губка

Перша і найважливіша відмінність мийки повітря BONECO W200 від безлічі інших, представлених на ринку, – інноваційна 3D-губка, яка використовується замість традиційних дисків і фільтрів і відповідає як за зволоження повітря, так і за очищення. За допомогою потужного вентилятора пил, пилок, алергени, віруси, бактерії, шерсть домашніх тварин і інші дрібні частки затягуються з повітрям всередину мийки, збираються в губці, утвореної з тисячі зволожених синтетичних волокон, і змиваються в піддон. Чисте і зволожене повітря у вигляді найдрібніших, невидимих ​​оку частинок води, розсіюється по кімнаті. Цей процес можна порівняти з тим, що відбувається в природі під час дощу: повітря очищається і наповнюється свіжістю, а пил і бруд осідають. Завдяки безлічі переплетених волокон губка завжди знаходиться в змоченому стані, що забезпечує ефективне зволоження й очищення.

Незважаючи на компактні розміри – 280x280x412мм, мийка повітря вміщує в себе 4,5 літрів води і зволожує приміщення площею 50 м² з продуктивністю до 500 грамів на годину.

Губка залишається максимально вологою навіть при найнижчому рівні води в піддоні (менше 1 см).

Гігієна

За гігієнічність роботи відповідає іонізуючий срібний стрижень ISS, який перешкоджає «цвітінню» води, розмноженню бактерій і появі неприємного запаху. Що ж стосується, догляду за 3D-губкою, в цьому відношенні BONECO зробило воістину революційний крок, звівши цю процедуру до декількох елементарних дій. Губка дуже легко знімається з барабана. Для цього потрібно повернути бічну частину барабана у напрямку зазначеної на ній стрілки і зняти блокування. Після чого губку можна зняти з барабана, помістити в посудомийну або пральну машину, насипати миючий засіб, яким ви зазвичай користуєтеся, і запустити програму з температурним режимом до 90 ° С.

Піддон можна мити в посудомийній машині, попередньо вийнявши стрижень ISS. Після завершення процесу прання губку слід надіти на барабан, встановити в прилад, налити в піддон чисту свіжу воду, вибрати потрібний режим роботи (нічний або інтенсивний) і насолоджуватися здоровим повітрям.

Режим роботи

Управляти BONECO W200 легко і інтуїтивно зрозуміло. Мийка повітря обладнана механічним регулятором перемикання режимів. В інтенсивному режимі BONECO W200 очищує і зволожує повітря в кімнаті з максимальною ефективністю.

Випробування приладу проводилося влітку, коли вологість повітря в кімнаті становила 40%. Але для нас було більше важливим не тільки збільшити вологість, але і подивитися, наскільки ефективно прилад справляється з пилом. На підняття вологості впливає маса параметрів: площа приміщення, наявність дерев’яної підлоги, меблів, паперових шпалер, м’яких меблів і т.д. Чим більше цього в приміщенні, тим довше мийка повітря буде піднімати рівень вологості, віддаючи вологу спочатку предметам інтер’єру, а потім повітрю. Прилад працював безперервно протягом тижня. За цей час пилу в кімнаті стало помітно менше. Якщо раніше пил доводилося витирати кожен день, то з установкою мийки ця процедура скоротилася до одного разу на три дні.

У нічному режимі мийка повітря BONECO W200 працює на мінімальних обертах вентилятора, звук якого абсолютно не чути. Нічний режим ідеальний для підтримки комфортного рівня вологості для сну.

Поруч з регулятором перемикання потужності розташований світловий індикатор. Коли мийка повітря працює, і в ній знаходиться достатня кількість води, він світиться зеленим світлом. Коли рівень води стає низьким, індикатор змінює світ з зеленого на червоний, сигналізуючи про необхідність доливання води.

Аромотерапія

За допомогою мийки повітря BONECO W200 можна не тільки очистити і зволожити повітря в кімнаті, але і наповнити його приємним ароматом. Для цього на задній стінці приладу розміщений контейнер для аромомасел. А в сезон загострення простудних захворювань можна проводити процедуру ароматерапії, знезаражуючи повітря завдяки фітонцидам, що знаходяться в ефірних маслах.

Резюме

Мийка повітря BONECO W200 – ідеальне поєднання простоти в управлінні та обслуговуванні з інноваційною системою очищення повітря, яка завдяки гармонійному сучасному дизайну буде виграшно виглядати в будь-якому приміщенні.