+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Ballu Home: інновації в управлінні кліматом

17.05.2017

Розвиток мобільного інтернету викликав істотні зміни способу життя сучасної людини. Всього за кілька років ми звикли бути на зв’язку завжди і скрізь. Мобільні технології кардинально змінюють багато з того, що десятиліттями здавалося непорушним. Наприклад, процес управління побутовими приладами.

У 2017 році промисловий концерн Ballu приступив до виробництва інноваційної кліматичної техніки, якою можна керувати віддалено за допомогою фірмового додатка Ballu Home для мобільних пристроїв на iOS і Android. Додаток – повністю самостійна розробка фахівців концерну. У ньому не використовуються сторонні готові рішення. Це забезпечило максимальну гнучкість технології, в тому числі – при інтеграції з системами типу «Розумний будинок» від інших виробників. Всі прилади, що підтримують управління за допомогою додатка Ballu Home, можуть становити єдину кліматичну систему. На даний момент таке управління є в водонагрівачах, припливно – очисному мультикомплексі Ballu Air Master та електричних конвекторах.

Одна з новинок з можливістю віддаленого управління по WiFi, яка зовсім скоро з’явиться у продажу, – електричний накопичувальний водонагрівач Ballu SMART WiFi. Прилад відрізняється невеликими розмірами, зручною плоскою формою і можливістю універсального – як вертикального, так і горизонтального – монтажу.

Для віддаленого управління використовується концепція IoT ( «Інтернет речей»). На відміну від технології «Розумний будинок», для IoT-пристроїв не потрібно додаткового обладнання на зразок центрального контролера та іншого. Головне, щоб в місці використання пристрою працювала мережа Wi-Fi. Додаток Ballu Home використовує власний хмарний сервер.

Wi-Fi-модулі для нової інноваційної лінійки Ballu необхідно купувати окремо і встановлювати в роз’єм USB, яким оснащений кожен прилад. Завдяки такому підходу новинки коштують не дорожче звичайних пристроїв.

Працюючи з водонагрівачем Ballu SMART WiFi, додаток Ballu Home дозволяє включати і вимикати його, вибирати необхідну температуру і регулювати потужність нагріву. Додаток також може повідомляти про помилки в роботі обладнання. Є можливість об’єднати кілька водонагрівачів, розміщених в різних приміщеннях – у ванній, на кухні, господарському блоці – в одну віртуальну мережу для віддаленого управління. На даний момент додаток знаходиться в стадії розробки, найближчим часом в ньому повинен з’явитися «Календар», який дозволить користувачеві автоматизувати процеси управління кліматом, виходячи з власних уподобань.

Віддалене управління робить використання домашньої побутової техніки ще більш комфортним, враховуючи, що зміна будь-якого кліматичного параметра – процес інерційний і керуючу команду на прилад часто потрібно посилати заздалегідь. Додаток Ballu Home можна використовувати, коли необхідно включити прилад перед поверненням додому, наприклад, щоб водонагрівач встиг нагріти воду до певної температури до приходу власника, або ж користуватися ним будинку в якості пульта: графічний інтерфейс істотно полегшує процес управління.

 

За матеріалами:  http://www.rusklimat.com/