+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

AXIOmatic Proff від Electrolux: 200 літрів тепла

 

Лінійка електричних накопичувальних водонагрівачів Electrolux доповнилася серією AXIOmatic Proff – надійним і економічним рішенням для просторих заміських будинків, кафе, невеликих сімейних ресторанчиків, міні-готелів.

Головна перевага нової серії – місткий бак об’ємом 200 літрів, виготовлений з високоякісної сталі з дрібнодисперсним емалевим покриттям. Завдяки ізоляційному матеріалу товщиною 50 мм, повний бак води буде довго зберігати своє тепло. Тому і через 48 годин температура води залишиться колишньою, навіть якщо її не підігрівати. Таким чином, з водонагрівачем AXIOmatic Proff від Electrolux так приємно заздалегідь подбати про прийом гостей або просто повертатися додому, знаючи, що там уже чекає гарячий душ.

Втім, навіть якщо ви тільки що включили прилад, цілий бак холодної водопровідної води новинка від Electrolux нагріє за 5 годин до максимальної температури 75оC – це відмінний показник для електричного нагрівача такого великого об’єму! І все завдяки ефективному ТЕНу потужністю 3 кВт, що забезпечує високу швидкість нагріву. Стежити за нею допомагає індикатор температури, розташований на панелі управління. Він покаже, коли йде нагрівання і працює трубчастий електронагрівач. ТЕН автоматично відключається, коли температура досягає заданого рівня.

Також на панелі терморегулятора відзначений режим Eco, який дозволяє економити електроенергію з турботою про навколишнє середовище. В даному режимі водонагрівач підтримує температуру в баці до 55 оС, що знижує ймовірність утворення накипу і впливає на збільшення робочого ресурсу нагрівача.

Здійснюючи вибір на користь Electrolux, споживач залишається впевнений в його якості та надійності. Багаторівнева система безпеки захищає прилад від перегріву і перевищує норму тиску, а пристрій захисного відключення – від ураження електричним струмом або його витоку.

Накопичувальні водонагрівачі AXIOmatic Proff передбачають підлогову установку – найбільш простий вид монтажу з можливих. Всі фірмові оригінальні комплектуючі та аксесуари, необхідні для підключення обладнання до системи водопостачання, поставляються в комплекті з приладом.

Якість новинки підтверджується гарантією 2 роки. Гарантія на внутрішній бак становить 5 років.