+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

ASHRAE розширює загальну територію діяльності

29.06.2017

У рамках свого зобов’язання розширити світову територію діяльності суспільства, ASHRAE оголосила про створення нового регіону ASHRAE в Європі та укладання двох нових стратегічних партнерських угод.

Створення нового європейського регіону XIV збігається з затвердженням нового голови в Ірландії. ASHRAE Ireland була заснована в червні 2015 року і отримала статус голови цього місяця. В даний час в Ірландії налічується близько 100 членів ASHRAE.
Компанія ASHRAE також оголосила про стратегічні партнерські угоди з європейськими товариствами – Чартерним  інститутом  Будівельно-Сервісної Інженерії (CIBSE), що базується у Великобританії, та Бельгійською федерацією європейських асоціацій з Опалення, Вентиляції та Кондиціонування повітря (REHVA).

Угоди збільшать передачу знань між товариствами Північної Америки та Європи та включатимуть дослідження; спільні конференції та зустрічі; навчальні та освітні програми; розповсюдження публікацій та співпраця з розділами.

Ці оголошення були серед багатьох зроблених під час інавгурації нового президента ASHRAE  Бьярне В. Олесена.

“Розширення нашої глобальної спільноти підтверджує наш взаємозв’язок і охоплює наші спільні потреби та цілі,” – сказав Олесен. “Створюючи новий регіон та зміцнюючи наші відносини з асоційованими товариствами в Європі, наші члени зможуть ще більше надавати право на продовження виробництва та спільного використання технічних рекомендацій у всьому світі. Це, в свою чергу, посилить глобальну різноманітність нашої індустрії, коли ми працюватимемо на шляху до більш стійкого світу “.

Олесен також повідомив, що ASHRAE створює Світовий навчальний центр в Дубаї  для глобальної досконалості, який буде служити членам ASHRAE та іншим фахівцям у галузі будівництва в регіоні Перської затоки та в прилеглих районах. Його планують відкрити у вересні.

 

За матеріалами: http://www.coolingpost.com/