+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Ariston представив розумний водонагрівач Velis Evo Wi-Fi

 

01.06.2017

Ariston оголосив про запуск першого водонагрівача з дистанційним управлінням Velis Evo Wi-Fi. Це перший водонагрівач від відомого італійського бренду, яким можна керувати з будь-якої точки світу.
Ключова особливість новинки – це можливість інтелектуального управління, за рахунок якої споживач може отримати максимальний комфорт. Завдяки додатку Velis Ariston Net, доступному для установки на мобільні пристрої на базі iOS та Android, можна не тільки управляти настройками водонагрівача, а й контролювати енергоспоживання: наприклад, вимкнути водонагрівач на час відпустки і включити його як раз до моменту повернення додому.

Широкий функціонал передових моделей серії Velis Evo в поєднанні з витонченим італійським дизайном також перейшов і до нового Velis Evo Wi-Fi. Функція «Автоматична економія» аналізує графік споживання гарячої води в звичайному режимі і, виходячи з аналізу, оптимізує нагрів води відповідно до звичок власників. Пристрій автоматично зменшує температуру води, коли вона не використовується, і нагріває воду до часу, звичного для прийняття душу. Velis Evo Wi-Fi допомагає економити споживання енергії без шкоди для комфорту споживача.

Завдяки тому, що новий Velis Evo Wi-Fi оснащений Smart-дисплеєм і програматором, користувач може нагріти воду до необхідної температури до заданого часу. Функція програмування дозволяє встановити нагрів води в нічний час, не витрачаючи електроенергію протягом дня. При використанні нічного тарифу це забезпечує економію коштів до 75%

До вагомих переваг нового водонагрівача відносяться також надійність і довговічність його компонентів. Так, трубчастий електронагрівач (ТЕН) Velis Evo Wi-Fi виготовлений з жароміцного нікель-хромового сплаву, що забезпечує тривалий ресурс служби за рахунок підвищеної стійкості до перегріву і покритий спеціальною емаллю, що захищає від електрохімічної корозії і згладжує поверхню, що призводить до зменшення утворення накипу і тихого нагрівання води. А спеціально розроблене Ariston покриття внутрішнього бака Ag + захищає від корозії і очищає воду. Згідно з результатами досліджень, даний матеріал повністю відповідає європейським вимогам по надійності, довговічності, міцності, еластичності, стійкості до термічних ударів і теплових деформацій, а головне – до корозійної стійкості.

Новий Velis Evo Wi-Fi випускається в трьох моделях, в залежності від літражу видаваємої гарячої води – 50, 80 і 100 літрів. Всі вони можуть бути встановлені як вертикально, так і горизонтально. Крім того, глибина водонагрівачів – 27,5 см – дозволяє додатково заощадити місце у ванній.

Передова конструкція нових Velis Evo Wi-Fi забезпечує швидке нагрівання при максимальній економії електроенергії. Завдяки структурі з двох внутрішніх баків нагрів води відбувається швидше, а надгуста теплоізоляція зводить теплові втрати до мінімуму. Так, наприклад, час нагріву «вихідного» бака моделі VelisEvoWi-Fi 50 становить всього 46 хвилин.

Особливому комфорту від використання сприяє також інтуїтивно зрозумілий дисплей, на якому відображається інформація про кількість готових «порцій» гарячої води для прийняття душу, про температуру води – як всередині бака, так і заданої користувачем, а також про час нагрівання. Більш того, він дозволяє точно налаштувати параметри нагріву.

Велике значення при виборі водонагрівача має рівень його безпеки. Як і інші водонагрівачі Ariston, Velis Evo Wi-Fi оснащений пакетом функцій «Повна безпека». Це триступенева електронна система захисту водонагрівача і користувача, яка включає в себе активний електричний захист, захист при включенні без води і УЗО (пристрій захисного відключення).

«Ми раді оголосити, що сімейство« розумних »продуктів від Ariston в цьому році поповнилося за рахунок водонагрівачів Velis Evo Wi-Fi. Фахівці Ariston завжди намагаються не відставати від тенденцій в світі інтелектуальних технологій і прагнуть знайти їм максимально вдале застосування при розробці нових пристроїв. Запускаючи на ринок новий інтелектуальний продукт, ми віримо в те, що він зможе зробити життя наших клієнтів більш простим і комфортним », – Андрій Казаков, директор з маркетингу  «Арістон Термо Русь».