+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Кондиціонування

В запропонованому матеріалі Ви зможете знайти інформаційні статті, щодо вибору та встановлення систем кондиціонування, обладнання, яке використовується на сучасному етапі, а також безліч корисних порад і рекомендацій.

Як вибрати кондиціонер

При виборі кондиціонера людина часто запитує: «Як зробити так, щоб і не помилитися з вибором кондиціонера, і отримати те, що саме мені потрібно?»

Типи кондиціонерів: переваги та недоліки

В статті розглянемо, що собою являє кондиціонер, як класифікуються кондиціонери, які їх переваги та недоліки

Як вибрати кондиціонер в квартиру?

Практично перед кожним власником міської квартири рано чи пізно постає питання – чи потрібен йому кондиціонер?

Який кондиціонер вибрати?

Найчастіше при підборі кліматичної техніки для дому виникають складності: ми вирішуємо, який кондиціонер вибрати, де і як його встановити, якою має бути його потужність або конфігурація.

Інверторний чи звичайний кондиціонер: в чому ж різниця?

Стоїмо перед вибором, який купити кондиціонер – звичайний чи інверторний? Давайте розберемося в чому різниця, що краще.

Розрахунок потужності кондиціонера

Типовий розрахунок дозволяє знайти потужність кондиціонера для невеликого приміщення: окремої кімнати в квартирі або котеджі, офісу площею до 50 – 70 м ² та інших приміщень

Мультизональні системи кондиціонування повітря VRV і VRF. Призначення та переваги

Мультизональна система – універсальна система кондиціонування приміщень з великими площами, яка здатна одночасно працювати на нагрівання та охолодження.

Як вибрати мобільний кондиціонер?

Мобільний (або підлоговий) кондиціонер складається всього з одного блоку, тому він не вимагає спеціальної установки. Замовили, поставили, включили – і він починає працювати.

Як вибрати прецизійний кондиціонер?

Серверні, телекомунікаційні станції, лабораторії повинні працювати без перешкод, тому важливо правильно підібрати прецизійний кондиціонер.

Рекомендації по вибору кондиціонера

Вибір кондиціонера – досить складний і трудомісткий процес. Від правильного підбору залежить термін служби, надійність роботи кондиціонера і, найголовніше, комфорт у Вашому будинку

Прецизійні кондиціонери

У деяких випадках кондиціонування приміщень повинно забезпечувати надточні параметри повітря  з мінімальними відхиленнями від необхідних значень.

Що означають показники EER, COP і Клас енергоефективності?

Ефективність кондиціонера традиційно визначається так званими холодильним  і тепловим коефіцієнтами . Однак, існує ще кілька індексів енергетичної ефективності холодильного обладнання.

Вибираємо самий тихий кондиціонер для спальні

Якщо треба підібрати кліматичну техніку для спальні, в яку необхідно поставити самий тихий кондиціонер, який тільки можливо, користувачі звертають увагу на такий показник, як рівень шуму.

Антибактеріальна чистка кондиціонера

У даній статті ми розглянемо, як виконується очищення і антибактеріальна обробка кондиціонера, і як це виконати своїми руками.

З чого складається спліт-система?

Сучасні спліт – системи розділені на дві частини – зовнішній і внутрішній блоки. Кожен з них виконує свою функцію і містить набір відповідного обладнання.

Принцип роботи спліт-системи

Завдання даної статті – пояснити принцип роботи спліт-системи.

Принцип роботи системи чилер-фанкойл

Сучасна система чилер – фанкойл призначена підтримувати температурний режим всередині всієї будівлі цілий рік. Тобто, система може забезпечувати як охолодження, так і нагрівання повітряного середовища.

Принцип роботи фанкойла

Завдання фанкойла – підтримка температури повітряного середовища на заданому рівні, для цієї мети він забезпечений необхідними приладами і засобами автоматизації.