+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

ПОРАДИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ

Основні помилки при виборі кондиціонера

Кондиціонер можна купити у будь-якої фірми або замовити його установку сезонній бригаді.
Можливо, Ви заощадите 10-15% від вартості обладнання і робіт. Але вигода може обернутися збитками: непрофесійні «установчі» бригади не мають достатньої кваліфікації для грамотного підбору і установки кондиціонера, не мають якісного інструменту та комплектуючих.

П’ять порад по вибору радіатора

Радіатори підбираються, виходячи з об’єму та ін. характеристик окремого приміщення.
При установці радіатора, що складається більш ніж з 12 секцій, застосовується тільки діагональне підключення.

Поради по вибору котла

В системі опалення котел займає центральне місце, і по праву може вважатися серцем системи теплопостачання. Сучасні котли, крім суто професійних якостей, володіють також ергономічним дизайном, що, безумовно, приємно кожному власнику.

Для боротьби з інфекційними захворюваннями

Щороку епідемія грипу стає головною темою, яка розбурхує суспільство. А адже саме осінньо-зимовий період – це час загострення інфекційних захворювань для людей різного віку, від немовлят до людей похилого віку. Чи знаємо ми, що вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому теплому і нерухомому повітрі, але майже миттєво руйнуються в повітрі прохолодному, вологому і рухомому?

Кондиціонер і “чудова сімка”

Перед вибором і покупкою такої серйозної речі, як кондиціонер, пропонуємо Вам сім “золотих” правил, як уникнути неприємностей і обману і придбати саме той прилад, який дійсно потрібен Вашій родині.

“Тепла підлога” зігріє душу

Тепла підлога є найбільш зручним видом опалення, при якому відбувається рівномірне нагрівання повітря. Це вигідніше звичайних радіаторів, так як в якості опалювального приладу виступає вся поверхня підлоги. В результаті екологічно чисте тепло розподіляється по всьому периметру приміщення.