+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

AAF купує німецьку компанію

 

Компанія AAF Lufttechnik, німецький філіал виробника фільтрів AAF, придбала компанію RIS Facility Management GmbH, лідируючого в Німеччині постачальника послуг із забезпечення якості повітря в приміщенні.

Компанія RIS розміщується в Еппінгене (Німеччина) і надає послуги з інспекції кліматичних систем, ремонту та обслуговування систем фільтрації різних промислових галузей, як для припливного повітря, так і для відпрацьованого. У цій сімейній компанії працює близько 100 чоловік.

“З 2006 року компанія RIS успішно ростила свій бізнес з нуля до сьогоднішнього дня, коли її клієнтами є найбільші бренди автомобілебудування. Це нове партнерство допоможе нам продовжити список досягнень компанії “, – говорить генеральний директор компанії AAF International Філіп Уїтакер (Philip Whitaker).

“Завдяки цьому придбанню ми легко задовольнимо попит наших клієнтів на якісні рішення по фільтрації повітря в Німеччині”, – говорить Штефан Бербнер (Stefan Berbner), виконавчий директор AAF International в Європі. “Крім того, тепер ми в стратегічно вигідному положенні для позиціонування нашої компанії як комплексного постачальника по всій Європі”.

 

За материалами: https://www.coolingpost.com/world-news/aaf-buys-german-iaq-services-firm/