+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Інтелектуальна система управління роботою чиллерів від Daikin

Компанія Daikin Europe оголосила про випуск нового рішення по управлінню роботою чиллерів – запуск і узгодження для оптимізації енергоспоживання.

Новий Intelligent Chiller Manager (iCM) пропонує нові функції для оптимізації продуктивності і енергоспоживання системи. Вбудована функція настройки працюючих чиллерів гарантує, що число працюючих чиллерів в системі завжди буде відповідати обраному діапазону незалежно від змін навантаження завдяки функціям оптимального запуску, узгодження і розподілу. Нова система може визначити чи доступний чиллер шляхом моніторингу вхыдних даних прямо з контролерів, насосів і запірних клапанів чилера, що мінімізує ризик несподіваної поломки. Також ведеться цілодобовий контроль аварійних сигналів і інформування по електронній пошті через дистанційну систему моніторингу та управління daikinonsite.com. Все це в поєднанні з оптимізацією порядку, в якому чилери вмикаються і вимикаються в залежності від годин роботи, ще більше підвищує надійність і скорочує витрати на обслуговування.

Новий iCM контролер доступний в двох версіях і може бути замовлений як в комплекті з чиллером, так і окремо для установки в працюючу систему. Стандартна версія поставляється з готовою бібліотекою шаблонів застосування системи і пропонує вибір з трьох конфігурацій залежно від числа чиллерів і додаткового обладнання. Вона підходить для системи максимум з 8 чиллерів. Індивідуальна версія може бути запрограмована для інших видів застосування і розмірів системи.

Обидві версії забезпечують засоби для вимірювання та перевірки енергоефективності системи. Новий iCM контролер також дає можливість дистанційного моніторингу та управління. Експлуатаційні дані збираються і передаються за допомогою Інтернет-з’єднання в систему дистанційного моніторингу та контролю daikinonsite.com, яка також дає можливість дистанційного контролю і конфігурації. Контролер iCM також можна інтегрувати з системою управління будівлею.

 

За матеріалами https://www.coolingpost.com